RSS Feed
اخبار
خرداد
۱۲
اطلاعیه ایران ایر در مسیر ماکو 10 خرداد 99
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۱ بعد از ظهر


ادامه مطلب »آذر
۲۵
افزایش پورسانت سیستمی
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳ بعد از ظهر

نمایندگان دارای پنل های عادی و نقره ای می توانند با پرداخت مبلغ دو میلیون تومان به حساب اصلی ، پنل خود را در بخش بلیط های سیستمی به 2% پورسانت افزایش دهند .

لطفا درخواست های خودتان را برای ما تیکت کنید و از تماس با شرکت خودداری نمایید.

تیم من چارتر


ادامه مطلب »آذر
۱۴
ایرلاین فلای پرشیا و چند نکته
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ قبل از ظهر

نمایندگان عزیز دقت کنید ایرلاین فلای پرشیا با لوگو و برند اختصاصی وارد برنامه های پروازی کشوری شده است و از آنجایی که این هواپیمایی برنامه دقیقی ندارد بعد از رزرو بلیط این ایرلاین در مسیر های تهران و بالعکس از ترمینال ورودی و خروجی آن در مهرآباد اطمینان پیدا کنید .

برای این موضوع با آژانس تامین کننده تماس بگیرید و مطمئن شوید پرواز از کدام ترمینال انجام می شود تا مراتب را به مسافرین خود اطلاع دهید .

تیم من چارتر


ادامه مطلب »آذر
۱۴
اطلاعیه مهم در مسیر آنتالیا
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ قبل از ظهر

از آنجایی که آنتالیا دارای دو فرودگاهی یکی در خود شهر آنتالیا و دیگری در شهر اسپارتا می باشد در حین خرید بلیط هواپیما برای مسافرین سریعا با آژانس تامین کننده تماس گرفته تا از فرودگاه محل برگزاری پرواز اطمینان حاصل کنید ، متعاقبا هر گونه خسارت در این ززمینه بر عهده نماینده خواهد بود .

تیم من چارتر


ادامه مطلب »آذر
۱۴
برقراری مسیر مشهد سمنان
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ قبل از ظهر

از تاریخ 15 آبان ماه سال 1398 مسیر هوایی مشهد به سمنان و بالعکس در برنامه پروازهای سراسری کشوری وارد شده است که از هم اکنون 100% ایرلاین های این مسیر تازه تاسیس روی پنل های من چارتر قابل خرید می باشند .

تیم من چارتر


ادامه مطلب »آذر
۱۱
نکته مهم در پروازهای استانبول به ایران
ارسال شده توسط رسول سید ابریشمی در ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ قبل از ظهر

نمایندگان من چارتر لطفا توجه داشته باشید اگر روی سیستم شما پروازی از مبدا استانبول به شهرهای تهران ، تبریز و ارومیه روی ایرلاین آتا صورت گرفت ، سریعا با تماس با شرکت مربوطه مطلع شوید که این پرواز از کدام فرودگاه این شهر برگزار خواهد شد ، صببیحا یا فرودگاه جدید ، متعاقبا همه جریمه های و مشکلات عدم پیگری بر عهده نمایندگان خواهد بود .

با تشکر


ادامه مطلب »